TREĆA U SKOKU U VIS

Naše učenice sudjelovale su na Državnome natjecanju u atletici pod vodstvom svoje mentorice Marine Holenda. Pravo sudjelovanja stekle su pobijedivši na županijskome natjecanju. 14. i 15. svibnja bile su na natjecanju u Splitu. Predivan doživljaj nije pokvario ni pokvareni autobus. Druženje, kupanje u moru, sudjelovanje u velikoj manifestaciji, ali i odlični rezultati.

Miriam Balunović osvojila je treće mjesto u Hrvatskoj u skoku u vis i to je naš najbolji rezultat.

Katja Piccolo skakala je u dalj, Lora Đurić trčala je na 600 metara, Ema Senić na 300 , a Ena Maras na 100 metara. Sara Dakić natjecala se u vorteksu (gumeno koplje). Leonarda Krstačić bacala je kuglu. Maras, Balunović, Senić i Piccolo trčale su štafetu.
Čestitamo našim učenicama na sudjelovanju i uspjesima koje su postigle.